harryniki
Баба Севда иска да каже,че козата и е умряла вчера !
axel
В тва СПГЕ е баси шибаното... Нито учим нито дисциплина има... Нз кво толкоз го хвалят. То аз по добре да отида в някое СОУ
sandprince
за 2 седмици толкоз, продължаваме да обработваме Иван Мускула
blacksnoopy
Подкрепихме с по още 4 лв българското кино и гледахме "Козелът"
Soul4o
днес беше... много готин ден... (sun)(sun)(sun) От много време не бях падал толкоз пъти на пързалка... но като има кой да те разсейва, така става...