Търсене на постове: Коз

Niks
Добър вечер. :) Хапвам и .. някъде на биричка :) .. стига толкоз бачкане
semprom
@alex95 хах никога не ми е зареждал толкоз бързо wstats :D :D :P
Радослав
Soul4o
... всичко коз и бира xD
semprom
@gogata2427 ше земеш да я пръснеш тениската от толкоз мусколи :D xd
Николай
harryniki
Баба Севда иска да каже,че козата и е умряла вчера !
Axel
axel
В тва СПГЕ е баси шибаното... Нито учим нито дисциплина има... Нз кво толкоз го хвалят. То аз по добре да отида в някое СОУ
Николай
harryniki
@Rx-Ende че що пък я мразиш толкоз тая нели фуртадо ? :D
Иван Савков
sandprince
за 2 седмици толкоз, продължаваме да обработваме Иван Мускула
Snoopy
blacksnoopy
@Sham Дам :) Гледах Козелът и Светът е голям там. Свърши българската вълна, време е за източна ;d
Snoopy
blacksnoopy
Таралежков - И толкоз
Николай
harryniki
@dandelion като каква се чувстваш?аз съм на прехода между стрелец и козирог,обаче абсолютно винаги си казвам,че съм козирог,притежавам качествата на зодията
Николай
harryniki
@schizophrenia Козирог ; Благоприятни партньорства : Телец, Козирог, Дева
Snoopy
1255459977330301.jpg blacksnoopy
Подкрепихме с по още 4 лв българското кино и гледахме "Козелът"
Алекс
alex95
@Ourz не знам :) Не си прави грешни изводи, измъчих се да го изпиша толкоз неграмтно :D
Радослав
Soul4o
днес беше... много готин ден... (sun)(sun)(sun) От много време не бях падал толкоз пъти на пързалка... но като има кой да те разсейва, така става...
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата