ZzZaPyr
Морнинг, закусвам козунак с кисело мляко, вкуснооо ;D
Leda
Официално живея в къщата на Кънчо.Велика.къща.Има си студио,стая с пиано, има сякви инструменти, микрофони, звукозаписни неща и легло с балдахин и пр и пр
tonitochev
Съжалявам, обаче явно нов брой на вестника няма да правя този месец. Материал има, но до 10 е абсурд да успея. Пуши ми се, гадно ми е, не ми се бачка. Толкоз.