Търсене на постове: Коз

Йордан Яламов
Yalamov
Хапвам си козунак и пия прясно мляко :) Мисля след малко да поработя малко и те така.
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia мдам, и сода за да "е бухнал козунакът" xD
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@FeelTheFear ми не. Преди навигацията им беше вертикална. Верно, че съм луднал малко ама не чак толкоз ;)
GaN
_GaN_
Човек да не хапне малко агнешко, яйца, козунаци и хоп отново в ритъма на хилядите неща, които трябва да се свършат :) Това живот ли е ;)
Детелина
irrealiste
вулканични лампи ftw! дояде ми се козунак с кисело мляко, а всички постещи на мен да си дават кюфтетата... ^^
KOx2
И оня е вазкръснал? а аз ще се тъпча с козунак, яйца, мляко, картофени кюфтета и бира. Хвала на тоя с кюфтетата, така ли се отдава почит? / атеистите ftw!/
Леприкон
ZzZaPyr
Честито Възкресение Христово на вярващите, а на неверниците като мен - да са ви вкусни яйцата и козунака ;)
Denis Zhekov
Snooby
@stankoff от кога не съм ял вкусен козунак....
Иво Станков
stankoff
Ако не пестяха от съставките на козунаците, можеше и да са вкусни...
Яна Мицева
YanaMitseva
нещастно ми е! :( правих козунаци, но не се получиха... :( :( :(
Георги Неделчев
joronedelchev
Пожелавам на всички домакини козунаците им да бухнат като прическата на Евгени Минчев.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Станах към 10ч, гледах future weapons и prototype this, изпих си кафето и се чуствам като труп. Не трябваше да спя до толкоз късно :s
Георги
nickname778
@dandelion ще те питам като ти се спусне от някоя паяжина в пазвата, дали е чак толкоз як и дали ще му се радваш на всичките му 8 зелени очи :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
набивам козунах с течен шоколад, пия айрян и пиша статийка за блгЪт ми ;)
Еми Окснитси
dandelion
Ще ходя на лов за неща за утре. Дано намеря поне нещо нужно. Вече е решено - козунака ще го меся сама :)
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата