irrealiste
вулканични лампи ftw! дояде ми се козунак с кисело мляко, а всички постещи на мен да си дават кюфтетата... ^^
KOx2
И оня е вазкръснал? а аз ще се тъпча с козунак, яйца, мляко, картофени кюфтета и бира. Хвала на тоя с кюфтетата, така ли се отдава почит? / атеистите ftw!/
stankoff
Ако не пестяха от съставките на козунаците, можеше и да са вкусни...
joronedelchev
Пожелавам на всички домакини козунаците им да бухнат като прическата на Евгени Минчев.
eyankulov
Станах към 10ч, гледах future weapons и prototype this, изпих си кафето и се чуствам като труп. Не трябваше да спя до толкоз късно :s