gogata2427
Уви,любовта ти е измамна,ден си тука,два те няма..И да искаш да се върнеш,вече няма при кой..
gogata2427
Кой видял - видял,кой разбрал - разбрал,който с теб е бил,го е проумял - уви,любовта ти е измама,ден си тук,два те няма и да искаш да се върнеш,вече няма при ко
mitternacht
...Дори най-простия организъм и предмет е пълен и нееднозначен.Дори един пистолет не е изцяло лош, дори една любов не е само красива. Другото интересно е как...
joronedelchev
Корицата на "ЛАДА" с Лили Иванова е добра. Анонсираният "ексклузив" за любовницата на Яне Янев обаче буди смях.
alish
чак сега осъзнах, че на рекламата на марети всъщност пеят "тънко разточени, с любов подправени... дрън дрън че пляс..."
kypidoncheto
на любов ме учиш, и на промяна.