kypidoncheto
Глупако, в любовта не се печелят купи!
kypidoncheto
~ Сега съм дете и вярвам в любовта.
schizophrenia
но вече знаеш колко малко от мен е любов.
coolpuppy
Любов луда като дъжд, тук е за миг и тръгва си изведнъж..
mitternacht
...просто разсъждения за любовта (основно) и секса- като.... хубав завършек на една игра. (Говорим за зрялото, романтично правене на любов, не праскане по пейки
schizophrenia
не събличай любовта ми може да откриеш маненен: не събличай манекена може да откриеш любовта ми.
LiliyaDianova
"Любовта не е в другия, тя е в самите нас; ние я събуждаме. Но за да я събудим, се нуждаем от другия."
joronedelchev
Щастието не е нито в парите, нито в успехите, нито даже в циклични явления като любовта. Щастието е единствено и само в чистата съвест, хора.