"Притесняваш се за неща, които отдавна не беше изпитвала – внимавай!" Мога да кажа, че изпитвам само безразличие, любов, гняв, щастие и надежда. Лека нощ.
@Georgieff , @kypidoncheto вие се пускате в ебати филма, любовта ще си дойде с времето ще срещнете подходящпото момиче/момче и всичко ше си дойде на мястото ;д
@notexist ем, той ме заряза заради една кобила, после искаше да сме любовници и го срязах, оная се премести и 3 седмици не можах да си го махна от главата :Д