coolpuppy
Още вярвам в сълзите, любовта, приятелите, усмивките, болката и безграничното щастие.
amore
"Докога".....Найстина...докога ще крия аз от тебе мойта любов???Докога???
coolpuppy
Когато хълцаш между 13:30 и 14h > Щастлив край на любовта. хохохо
FromTheInside
Днес сърцето ми прелива от любов към всички...♥
coolpuppy
Ако можех да стана Бог щях да променя много неща, не го крия. Само едно щях да оставя същото... Теб, любов моя! <3
Petkova
Любовта е единственото разумно и задоволително обяснение на смисъла на човешкото съществуване. Автор: Ерик Фром
amore
Добро утро на всички!Добро утро моя любов!Слънчево августовско утро,а на мен ми е тъжно!Ако не е обич,щеше ли да боли толкова дълго...толкова дълго!!!
kypidoncheto
..те говорят за любов, а любовта не среща мен..
kypidoncheto
ще ти говороя за любов <3
gogata2427
Намирам те и те губя,любов като дъжд..Тук е за миг и тръгва си изведнъж..Всичко,всичко искам да забравя и да се върна пак при..
alish
изпразних и почистих ташевката и сега пия шоколадова любов на дивана пред димяща ароматна клечка. идилия, а?