Semra
и любовта е вече спомен в песен
spaceman90
"...не може вечно да се пее само за любовта..."
Semra
Любовта е лудост ! (дори и приятелската )
erika
"Когато имаш любов,имаш всичко.Когато нямаш,каквото и друго да имаш няма значение."Това ми се падна от късметче днес,а колко е истина само!!!!!!
Semra
ааааааа не е истина как ме кефи тази песен ! а сериала беше мотори, жени, любов, кръв, сълзи и предателство ! луааааааааа