t0m3kk
Като чувство, любовта ми е чужда, но държа да ми кажеш - имаш ли от нещо нужда... ;]
viktorkoichew
Какъв е смисълът на животът ни, щом всичко се повтаря? Същите грешки, същите сезони. Любов, омраза. Нищо ново.
LiliyaDianova
Англичанинът имал жена и любовница. Обичал жена си. Французинът имал жена и любовница, и обичал любовницата. Българинът имал жена и любовница...и обичал да пие.
Petkova
Честит Имен Ден на трите ми близки до сърцето ми жени!Да са ми живи и здрави!Честито и на всички носещи инена на цветя!Здраве,късмет,щастие и любов!
Anellya
Важното е, че си имам любовен филм, с който ще си промивам мозъка тази вечер. И после в леглото и от утре на работа.