rhea
След малко потеглям да взема книжката на един колега да го запиша и после към метъл партиии. Яка лудница ще падне.
kypidoncheto
чудя се кое е по-добри метъл или R&Bза сега си остава да мисля кое е по доброто
kypidoncheto
опитвам се да се средото4а в една то4ка и да не мигам но не се получава,тогава ше си пусна метъл може и да подеиства
Rx-Ende
@n3mo Искам да видя как 300 чалгарки се мъчат да дерат дет метъл! И тогава ще е по-добро от филма! ТУНАЙТ УЙ ДАЙН ИН ХЕЛ! (ит кен бидон!)
mrynski
@plami нищо чудно... те са си такива... само за метъл концерт се вдигат всички и от на майната си отиват в Каварна примерно... което е достойно за уважение :о)