Търсене на постове: Нео Метъл

Ив
rhea
@man0l ако ще идваш с сф да прайм метъл парти - гола глава, че няма да те пуснат. :))))
М. Е.
Eowyn
@man0l На Таря ли? Да :) Почти не пропускам рок/метъл концерт :) Имам и сетлист за Таря, но няма да стигнат знаците да го пусна тук :)
Ив
rhea
Лакирам си ноктите в черно и се готвя за метъл вечер.
Coverdale's PRwife
Marico
Любимата музика на дядо мраз е...ХЕВИ МЕТЪЛ
Trinity
След 5-часов хеви метъл маратон в Каварна най-накрая се прибрах. Сега смятам да прекарам целия ден в спане.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Слушам мелодичният метъл на Аксел Руди Пел
ирина
ryna
колежката ми каза, че съм много крива днес, защото и казах, че Тома е селски метъл... две думи: селски метъл, а така да разстроят това момиче снаднормено тегло
Владимир Колев
deutschi
Преоткриването на готическия метъл втора част (първата беше преди 6-7 годинки някъде) Nightwish
Overdose
оказа се, че съществувал жанр като денс метъл o.O и най-странното е, че е супер зарибяващо {:
http://zamunda.net/details.php?id=128102
Mъро
murry
хеви метъл
Ив
rhea
Това лято наистина се очертава тежък метъл. Щом и Соната Арктика и Апокалиптика ще са в Каварна...ох, страхотен кеф.
Александър
aftercollabz
Ох, голямо учене днеска.Накрая завърших с една солидна доза метъл и психеделик транс. :) Мисля след малко да лягам.Лека на всички.
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата