yuliyan
Добре бе, ако някой от вас намери отворен Wi-Fi дали ще го използва да тегли, колкото му е силата? Бахти наглите животни дето има...
Hamaelleon
отворен съм за предложения за работа като freelancer, 0889035258
stankoff
Забелязах нов feature на Firefox 3.5 - при местене на отворен таб (от първо на трето място, примерно) се появява preview на отворения таб в него
stylius
Прозореца ми е отворен и ледчетата от градушката рекушират из нас и стигат почти до мен. Ама ме мързи да затварям сега.
Soul4o
АХАХХАхАхАхАхАхА, най-големите бе. Бахти смешниците, заклевам се. Като видя някой такъв ми иде да го счупя, да не се прави на мн отворен
http://www.impulse.bg/photos/by/8455702/view/16757125
rhea
И сега ме боли зверски главата откакто минах покрай таблото сутринта и ми тече носа, защото съм спала на широко отворен прозорец пак заради миризмата.
Leda
не съм спала от 2 дена. ходихме тая сутрин в 4 часа да посрещаме изгрева и си имаме глутница кучета, които ни защитават и няма нито един магазин отворен в 4.
axel
А защо компа ми е толкова бавен? Възможно ли е да му е горещо. Той е със отворен капак и вече се отчайвам... Какво му става напоследък...
dandelion
Първия отворен сайт за деня (след пощите ми и reader-a) беше едно23 0.о