Търсене на постове: Отворен Код

AM
1249406899968413.png Mishef
Edno23 вече с отворен код под името Blurt.it (via @TechJump!)
http://svejo.net/home/link_summary/347414-Edno23-veche-s-ot...t-it
Юлиян
yuliyan
Добре бе, ако някой от вас намери отворен Wi-Fi дали ще го използва да тегли, колкото му е силата? Бахти наглите животни дето има...
Владимир Комаров
Hamaelleon
отворен съм за предложения за работа като freelancer, 0889035258
Иво Станков
stankoff
Забелязах нов feature на Firefox 3.5 - при местене на отворен таб (от първо на трето място, примерно) се появява preview на отворения таб в него
Любомир Петров
lpetrov
@Silvina бтв, организирайте повече неща за технологиите с отворен код. в нашата компания всичко е базирано на такива неща и сме много доволни :)
Стилиян Стефанов
stylius
Прозореца ми е отворен и ледчетата от градушката рекушират из нас и стигат почти до мен. Ама ме мързи да затварям сега.
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy @stankoff Prototype e зверска игрица, ако обичаш хаоса xD Нещо като смесица от Prince of Persia (комбо атаки), GTA (отворен град) и FEAR (хорър) :)
Радослав
Soul4o
АХАХХАхАхАхАхАхА, най-големите бе. Бахти смешниците, заклевам се. Като видя някой такъв ми иде да го счупя, да не се прави на мн отворен
http://www.impulse.bg/photos/by/8455702/view/16757125
Ив
rhea
И сега ме боли зверски главата откакто минах покрай таблото сутринта и ми тече носа, защото съм спала на широко отворен прозорец пак заради миризмата.
Veronica
Leda
не съм спала от 2 дена. ходихме тая сутрин в 4 часа да посрещаме изгрева и си имаме глутница кучета, които ни защитават и няма нито един магазин отворен в 4.
Марти
legrandelf
@man0l Файър бъг, една тема и... gmail нон-стоп отворен :) Познай кое нагрухтява лисицата :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
От днес съм отново само freelancer - отворен съм за предложения за работа :)
Pоси
rosito94
@Soul4o аре щом си отворен ще си я сложа аз :Д
Axel
axel
А защо компа ми е толкова бавен? Възможно ли е да му е горещо. Той е със отворен капак и вече се отчайвам... Какво му става напоследък...
Еми Окснитси
dandelion
Първия отворен сайт за деня (след пощите ми и reader-a) беше едно23 0.о
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата