Търсене на постове: Отворен Код

Богомил "Бого" Шопов
bogo
Знате ли, че в Wordpress има много отделни библиотеки с отворен код и на PHP и на JavaScript
Петър Илиев
pesho
На върха на щастието съм. Набарах отворен wireless в хотела. Бавен е доста, но като спра картинките става поносимо.
шУс!
notexist
@RMPG даже са закъснели :Р .. коледния базар в плд е отворен от седмица и на горе :/
Георги
nickname778
@RMPG по принцип тези неща се плащат на клик, но не съм сигурен дали 10 ст. не е малко множко. Остави си вратичка, че си отворен за дообсъждане на цената ;)
Баш Бай Брадъра
BigBrother
@mybux не ми се прави на отворен ве ей
Silvy
@mila Амие ние бяхме само 5 човека.. за 30 - 40 мин имахме резултати. Да тест + един отворен въпрос .. а на колегите, които се явяваха юли (о/о 30 човека) ..
Георги Матеев
georgimateev
@nasko а ти нали беше отворен на CS. Кога ше ти праа дебелия гъз - решетка?
Петър Илиев
pesho
@nasko Да, цъсъсъто го цъкам и хаштеемела също. Ти умееш ли РъНъРъ и Мисял ? А на АЖАКС отворен ли си ?
Любомира Новачкова
bubulinka
@nasko хааааааааа! десетка! Много пък си отворен тая вечер!
Боян Джумаков
madmaster
Време му е на php-bg.org да смени малко дрехите и представянето... скоро ще има публична Бета на новата система и разбира се, ще е базирана на отворен код :)
Петър Илиев
pesho
Налазих някъв отворен комшийски wireless вкъщи. Далавера.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Събудих се от студ.. Спах на отворен прозорец, и в момента в стаята ми е към 15-16 градуса... :( А още не ми се пуска климатика на отопление..
Иво Станков
stankoff
@Rx-Ende не, Reader го отварям по няколко пъти на ден, но не го държа отворен :)
Боян Джумаков
madmaster
Явно има интерес към браузъра. Ето едно комиксче, пуснато от Гугъл, относно новия браузър. Ще е с отворен код, до колкото знам.
http://books.google.com/books?id=8UsqHohwwVYC&printsec=frontcover#PPA37,M1
шУс!
notexist
@dzone е то и у нас няма, ама прозореца е отворен :Р
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата