bogo
Знате ли, че в Wordpress има много отделни библиотеки с отворен код и на PHP и на JavaScript
pesho
На върха на щастието съм. Набарах отворен wireless в хотела. Бавен е доста, но като спра картинките става поносимо.
pesho
Налазих някъв отворен комшийски wireless вкъщи. Далавера.
madmaster
Явно има интерес към браузъра. Ето едно комиксче, пуснато от Гугъл, относно новия браузър. Ще е с отворен код, до колкото знам.
http://books.google.com/books?id=8UsqHohwwVYC&printsec=frontcover#PPA37,M1