Търсене на постове: Работа

Peter Nikolow
bgdn
Работата с опитни дизайнери носи удоволствие...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@bgdn относно работата , ако плащането е по добро , и работното време е ок , приемай :)
Анелия
Anellya
Как после да не мразя хората, при положение, че става въпрос за лекциите ми, които трябва да науча, и междувременно да ходя и на работа!!!
Нона
Nona
@t0m3kk Напуснах работа, за да се отдам напълно на теб и на децата, дарлинг. :-О
LiliyaDianova
никъв проблем! дрехите на дядо ще ми свършат работа. само ще трябва да ги постегна малко, да не ми падат... :D ако ли не, съм слаб Jigsaw Killer xD @mp5patriot
rups
Леле как ме дразни тоя компютър и тоя интернет... охлюв гаден, никаква работа не мога да си свърша с него
Светослав Стоянов
svetoslav
@alex95 май имаш доста работа по него :)
Георги Динков
gogata2427
И саксията с палмата върши работа.. :D @randex
Нона
Nona
Напуснах работа. Честито.
Анелия
Anellya
Имам да пишаааа, а искам и да спя. А и след работа, май съм много тъпа и още толкова неадекватъна.
nacholibre
@sandprince И аз съм горе долу така, след работа ми сълзят очите понякога. Прави си почивки и няма да имаш проблеми, а и очилата няма да променят нищо.
Niks
Време за работа.
Георги Динков
gogata2427
Оставих си колана във второто шкавче,за да го ползват и другите,дано им свърши работа.. :)
Niks
Добро утро. Хубав ден. Предадох един уеб сайт. Сега зала и продължаваме работа. :)
В. Сотиров
sown
Кандидатствах за работа в "На Тъмно" :) Чакам телефончето да звънне тия дни...
Страница: 198 199 200 201 202

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата