bgdn
Работата с опитни дизайнери носи удоволствие...
Anellya
Как после да не мразя хората, при положение, че става въпрос за лекциите ми, които трябва да науча, и междувременно да ходя и на работа!!!
rups
Леле как ме дразни тоя компютър и тоя интернет... охлюв гаден, никаква работа не мога да си свърша с него
Nona
Напуснах работа. Честито.
Anellya
Имам да пишаааа, а искам и да спя. А и след работа, май съм много тъпа и още толкова неадекватъна.