Търсене на постове: Работа

BE PREPARED!
coolpuppy
Едвам чувствам крачетата си.. Днес получих 2 тениски от работата - на Ариана и Туборг, както и клин на adidas =) (исках и тениска на Mary Jaaaane =/ )
Анелия
Anellya
Защо когато съм на работа с мъки ставам в 5:30, а сега станах в 5, когато съм почивка разбира се!?!?! А си лягам по едно и също време - след 12.
rups
@Drake О Боже мой... Еми като не виждаш смисъл в него твоя си работа, има си достатъчно малоумни сериали, които да си гледаш
Тео
dimitroff
(към сестра ми) - Какво искаш за да изчистиш ? - Амии.. Една малка услуга... Последния път ми плати - Пари ли ? - Да - Имаш 30ст (и после си свърши работата) :D
Стоян Николов
amigo
@sandprince аз тръгвам ся ... всичките авери кои на село кои на работа и накрая сам ще си ходя.
fransk Cognac
viktorkoichew
@samotnata = кофти петък вечер на работа! ;D
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Абе говоря и аз някви глупости тука.. :D С неговото 5** и 40 .. п.п.Абе работата е доста шибана тука,ами..
Йордан Яламов
Yalamov
@gogata2427 лелееее, луда работа!
Drъnata
Dr1nata
Трудът краси човека, работата му еб*ва майката
Георги Динков
gogata2427
Днес един приятел на матура по БГ,страшна работа..Пазят го дори докато пика,да не вземе да прочете нещо.. :D
kakvoorg
Основните команди за работа с Гну/Линукс http://bit.ly/a7DMnL
Георги Динков
gogata2427
Ето че пуснах и поредната си тема в блога,темата е свързана с класната ни работа по.. :D
BE PREPARED!
coolpuppy
Хайде отивам на работа.. лек ден people!
dani4ka
@sown леле бешее луда работа! хаха;догодина пак ... стига да не хвърлят някоя свежа идейка за идните месеци :)
В. Сотиров
sown
@silvia85 ти гледаш "Глистопад" ? Гадна работа.. Това е гавра с телевизията :D
Страница: 199 200 201 202 203

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата