Търсене на постове: Работа

Георги Динков
gogata2427
Ше се замаже с гипс,за да не личи толкова дупката,иначе на татко му е ясно..Пфуу,то работата спря,бабка не ги искала така шкафовете,искала ги иначе..@sandprince
-=*****=-
mitternacht
а пък една даскалка е няква супер лъчезарна и добричка и кат' я видиш направо да се скъсаш да и се радваш просто щото е някакво невинно кат дете шанта'а работа
Китайски ресторант "Съчуан"
kitaiskia
@sandprince Интересен сайт. Останах впечатлен от твойте познания за работа с различни програмни продукти.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Днес съм на работа. Ain't that a bitch?
Свилен Попов
svil4ok
@X7r3M1s7a Честит имен ден :) Много успехи в работата и много мацки извън нея :P
Дидо
Miraculous
Пълна излагация беше това състезание, ама свогенска работа, какво да се прави. ;]
Георги Цветанов
t0m3kk
@bgdn мерси, мисля, че ще ми свърши работа :)
Наси
nveselinov
Майка ми днес има рожден ден, и сега отивам на ресторант. :) А толкова работа имам......
Георги Динков
gogata2427
Айде заминавайте на работа!..Който иска и на училище може да отиде..! :D
Анелия
Anellya
Отивам да спя... Винаги съм имала кротко пиянство - пийна нещо и после в леглото. Лека вечер от мен и приятна работа на всички работещи утре!
Анелия
Anellya
И да вметна, че народа заспа, че е на работа, а аз продължавам да си пийвам. Ако започна да пиша несвързано, скрийте пииенето и ме наритайте към леглото!!!
Анелия
Anellya
Хммм, нещо жените взеха големи феминистки да стават, а пък мъжете сополиви мамини синчета. (из великите ми проникновения по време на работа)
Георги Банков
federer11
@miStalE, и какво стана с работата :D ?
Георги Динков
gogata2427
Пускат си лафове момчетата,хора без работа.. :D @kypidoncheto @miStalE
Our
Ourz
Имам да дописвам две статии, да преписвам три лекции, да подреждам, да довършвам МНОГО работа по два сайта и да започвам трети проект ... А гледам сериали :)
Страница: 206 207 208 209 210

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата