gogata2427
Ше се замаже с гипс,за да не личи толкова дупката,иначе на татко му е ясно..Пфуу,то работата спря,бабка не ги искала така шкафовете,искала ги иначе..@sandprince
mitternacht
а пък една даскалка е няква супер лъчезарна и добричка и кат' я видиш направо да се скъсаш да и се радваш просто щото е някакво невинно кат дете шанта'а работа
antubis
Днес съм на работа. Ain't that a bitch?
Miraculous
Пълна излагация беше това състезание, ама свогенска работа, какво да се прави. ;]
Anellya
Отивам да спя... Винаги съм имала кротко пиянство - пийна нещо и после в леглото. Лека вечер от мен и приятна работа на всички работещи утре!
Anellya
И да вметна, че народа заспа, че е на работа, а аз продължавам да си пийвам. Ако започна да пиша несвързано, скрийте пииенето и ме наритайте към леглото!!!
Anellya
Хммм, нещо жените взеха големи феминистки да стават, а пък мъжете сополиви мамини синчета. (из великите ми проникновения по време на работа)