Търсене на постове: Работа

Иван Савков
sandprince
Следователно, ташаците в кабелната не си вършат работатата...и без това още други канали не ми бачкат, ще им трия сол на главата..
Анелия
Anellya
Хапнах и ми се доспа, а лошото е, че тепърва трябва да се прибирам и утре пак на работа!
BE PREPARED!
coolpuppy
Ох.. оправям се и след 10 минс тръгвам за работа, а се прибрах само преди 2 часа :/ Лека вечер @all
Георги Динков
gogata2427
Някакво немско или японско/китайско..Търсих такъв като на Колман,ама в Пловдив не намерих никъде,нищо,то и тоя върши добра работа..Ии,мерси! :P @Yalamov
Георги Динков
gogata2427
Имам си ново кантарчеее,кухненско електронно кантарчеее,дори мери и температурата,има си и таймер..Луда работа!.. :P
Peter Nikolow
bgdn
@privileg Там е работата че е взел това-онова, но не и това което му е трябвало...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Forsi за жалост съм затрупан с друга работа , като се поосвободя малко ще го довърша :)
Виктор
human
Работата с Framework е едно от най-отвратителните неща. Повече код, повече претенции и накрая същия резултат.
Vasil Bogoev
vbogoev
@X7r3M1s7a Хаха интересно ще да е било, ма ти си си аутсайдер и без тва ся и компаньонки вкарахме айдееее.... Работата не отива на добре...
Стефан Митев
1272623063931809.jpg Rx-Ende
Microsoft са прекратили работата по Courier. Една мечта умря. ><
Анелия
Anellya
Да му се невиди и гадният мазохизъм!!! Довемера ма йтрябва да пия, но как да стане, като всеки е или на работа или на лекции до късно!!!
Анелия
Anellya
Ще пропусна откриването на мотосезона. Момчетата тръгват утре, а аз съм на работа. Малко кофти се получава, но няма как.
fransk Cognac
viktorkoichew
Обичам приятели да идват в работата, но когато го правят в 4 през нощта и седят до 7... оставам без сън :(
Йордан Яламов
Yalamov
Свърших работа за 3 часа, която цяла седмица мотаех- когато имаш вдъхновение... нещата стават. И явно да бачкаш вечер е най- доброто решение. :) Доволен съм!
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Човек, ако те закачиме на някой пилон по магистралата ще вършиш работата баш на билборд. То не беше TF2, то не беше 90210 ли там, как беше :D
Страница: 207 208 209 210 211

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата