sandprince
Следователно, ташаците в кабелната не си вършат работатата...и без това още други канали не ми бачкат, ще им трия сол на главата..
Anellya
Хапнах и ми се доспа, а лошото е, че тепърва трябва да се прибирам и утре пак на работа!
coolpuppy
Ох.. оправям се и след 10 минс тръгвам за работа, а се прибрах само преди 2 часа :/ Лека вечер @all
human
Работата с Framework е едно от най-отвратителните неща. Повече код, повече претенции и накрая същия резултат.
vbogoev
@X7r3M1s7a Хаха интересно ще да е било, ма ти си си аутсайдер и без тва ся и компаньонки вкарахме айдееее.... Работата не отива на добре...
Rx-Ende
Microsoft са прекратили работата по Courier. Една мечта умря. ><
Anellya
Да му се невиди и гадният мазохизъм!!! Довемера ма йтрябва да пия, но как да стане, като всеки е или на работа или на лекции до късно!!!
Anellya
Ще пропусна откриването на мотосезона. Момчетата тръгват утре, а аз съм на работа. Малко кофти се получава, но няма как.