@yuliyan но след като ъпдейтвах същият този пост пак изчезне и пак не мога да го постна. Нещо в тоя пост бъгва цялата работа, ама не знам къде е проблема
@t0m3kk абе не съм добричка днес а в момента.аз съм на настроения (ндам.отвратително е.) и такова...ще ти се разсърдя!какви са тия определения-средна работа?ццц