Търсене на постове: Работа

Denis Zhekov
Snooby
@yuliyan но след като ъпдейтвах същият този пост пак изчезне и пак не мога да го постна. Нещо в тоя пост бъгва цялата работа, ама не знам къде е проблема :(
Юлиян
yuliyan
@svetoslav, ако го докарат до Province града, ще стане работата... ама не знам, ще го търся по БГ пощи май :p
Николай
skypecheck
@venom Значи щом не си говорил , значи не си говорил изобщо откакто си инсталнал отново скайпа... Доста работа има , сайта не е релийснат официално ;)
Белкин
ReXTaN
Music + Photoshop = Работа + Кеф :D
Малина Баракова
Mality
Доволна съм досега от деня,като изключим досадния финансов проблем,който ме застига, свърших доста и успешна работа :)
Николай
skypecheck
Пристигнах на работа , мисля да си направя 1 кафе , че това от сутринта беше гадно ....
Калоян Стоянов
sKru4
Kур(с)ова работа..
Ally
alish
@t0m3kk абе не съм добричка днес а в момента.аз съм на настроения (ндам.отвратително е.) и такова...ще ти се разсърдя!какви са тия определения-средна работа?ццц
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish принципно си средна работа, но днес си добричка :Р
Светослав Стоянов
svetoslav
@Method-X ебахти хита аз ... си снимаш оная работа и си я сложиш за аватар ...
Мануел Симеонов
Manuel
@sandprince не е тема :) курсова работа по Аналогова Схемотехника ... няква електрическа схема с някви резистори, кондензатори.. глупости пълни...
Малина Баракова
Mality
@sandprince немаш проблемация, аз тряя отскоча и до даскало, че не съм си взела дипломата за 13тия и да видя да я свърша и таа работа хахахха
Георги Цветанов
t0m3kk
@Mality да си оптимист е супер тъпа работа, най-добре е да си реалист :] а за оправянето - по-скоро нивгаш :]
Йорданка
tenderlilac
wow. вече ми предлагат да пиша любовни стихотворения по поръчка ;d;d трагична работа, горката поезия. ;d
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia мисля, че е време да се специализираш в това. има хляб в тази работа :Д
Страница: 250 251 252 253 254

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата