Търсене на постове: Работа

Николай
skypecheck
@svetoslav карат ме в работата да работя с нея по един проект , ненавиждам я тази шитня ...
Алекс
alex95
АНКЕТА за избор и работа на Регистър на домейна “.bg” на кирилица Благодарим ви, че участвахте в анкетата!
Георги Цветанов
t0m3kk
@sandprince е това е хубаво, че си намираш работа :Р а може ли 1 въпрос свързан с photoshop ?
Георги Цветанов
t0m3kk
@sandprince пак ли редизайн на блога ти :D все гледаш си намираш работа ти :Р
Николай
skypecheck
@patblansh :( съвсем искрено ти съчувствам , но не губи вяра изобщо , защото ще стане по-лошо. И аз така преди 6 месеца бях 2 месеца без работа :(
patblansh
@skypecheck боря се за нова работа...ама няма
Мануел Симеонов
Manuel
Понеделник сутрин, отново съм сред първите на работа :) друго си е след 8 часов сън.
business
Разглеждам един безплатен курс за работа с Photoshop - http://business-bulgaria.org/безплате...oshop.html
http://business-bulgaria.org/безплатен-курс-за-работа-с-photoshop.html
Николай
skypecheck
@svetoslav Българска му работа. Това е то , ако аз нямам и ти няма да имаш ..... Или ако теб не могат да те използват , аз съм насреща .... Тъпо
Николай
skypecheck
Мисля , че работа до 20:00 ще бъде достатъчна да свърша всичко навреме. Мисля , че ще се получи добре :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@SaTaSi не е кой знае какво, ама имаме още бая работа :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@disappointed Ами май това прави? Явно работата му е да спами. :D
Бахар Мустафа
axeny
@sandprince Еми това означава доста работа, особено ако сложиш и форум и т.н :D
Бахар Мустафа
axeny
@sandprince нещо такова ще иузисква поне 2 часа работа върху сайта на ден плюс 2 часа гледане на филм всекидневно, които после да разкажеш в сайта..
Страница: 251 252 253 254 255

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата