Yalamov
Кафенце и продължавам с работата. Така е... като се работи почти само в събота и неделя...
leonartis
Купих си GPS-сензор за телефона и лаптопа, не че GARMIN-ът не върши работа, но да ползвам на 100 процента екстрите на NOKIA-та.
antubis
FlashFoward е откачена работа. Много луд сериал!
ivas
Петъкът свърши. Утре отново на работа, а искам само да се потъна в море от бира. Наздраве!
yani
Виедо уроците са голяма работа, 3 дни чета упътване и чак като гледах видео урока ми стана ясно за какво иде реч ;>
crimsonsoul
Незнам дали е добро или лошо туй нещо наречено утро, но ми се спи две не виждам а и работата не помага Oo zzzzzZZ