Търсене на постове: Работа

E-uroci
Работа с WinAPI(Използване на менюта)
http://e-uroci.net/tutorials/view.php?action=viewtutorial&id=94
Емил Станчев
Emyto
@rups, имаш си номер на Борика, който би трябвало да ти свърши работа за пред съда и т.н. Какво като не е на листче?
Йордан Яламов
Yalamov
Кафенце и продължавам с работата. Така е... като се работи почти само в събота и неделя...
Георги Динков
gogata2427
@sandprince :D Просто на определено време се усеща,че се седи на едно място и тогава е препоръчително се вземе нещо,за да стане работата ;)
Красимир Крумов
leonartis
Купих си GPS-сензор за телефона и лаптопа, не че GARMIN-ът не върши работа, но да ползвам на 100 процента екстрите на NOKIA-та.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
FlashFoward е откачена работа. Много луд сериал!
Иван
ivas
Петъкът свърши. Утре отново на работа, а искам само да се потъна в море от бира. Наздраве!
Александър Атанасов
mind
Ей т'ва е обява за работа :)
http://jobs.bg/f767910
Георги Цветанов
t0m3kk
@georgimateev мафето е най-яката работа :) Масур + Кафе = Мафе :D
Mr. Atanasov
yani
Виедо уроците са голяма работа, 3 дни чета упътване и чак като гледах видео урока ми стана ясно за какво иде реч ;>
Божидар
Bozhidar
Уу от давна не бях ходил толкова рано на работа ;)
Божидар Божев
crimsonsoul
Незнам дали е добро или лошо туй нещо наречено утро, но ми се спи две не виждам а и работата не помага Oo zzzzzZZ
шУс!
notexist
@alish консултант на каса за лизинг в магазин за техника и не знам как е минало, в джобс беше цялата работа :D
Ally
alish
@notexist честито ти. каква работа и как мина?
шУс!
notexist
преди малко кандидатствах за работа за пръв път през живота си :D
Страница: 279 280 281 282 283

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата