Търсене на постове: Работа

ProPlay
Безброй (не-компютърни) проблеми възпрепятстват работата по сайта. Жалко.
Белкин
ReXTaN
@lam3r4370 гадна работа ... :(
Белкин
ReXTaN
И ся отивам до магазина и след това почвам работата :)
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata добре бе, как ме хвана ся!? о.О Аз имах предвид, че е бил тежък понеделник и съм свършил работа като за цяла седмица, ти разбра, че съм се утряскал!бах
hurmaqny
@disappointed мен ме изпълва с чувство, че той си няма друга работа
Denis Zhekov
Snooby
@petersvp поне следващата седмица изобщо няма да ме намериш там, имам доста работа, която не мога да отлагам вече.
Denis Zhekov
Snooby
Мотивирам се тази вечер, подбирам си плейлиста който да ме даржи активен и до сутринта трябва да свърша поне 50% от работата която ми остана :)
Паола
Paola
Излизам... по работа :)
Иван
ivas
Поздрави на всички. Много усмивки и лека работа на всички днес. Понеделника все пак ще свърши :P
patblansh
@man0l все още си ремонтирам лошата карма, така че - да, пък и не беше в личен план, а откъм работата
Алекс
alex95
оправих wstats до работещо положение. Веднага почвам работа по новата версия, трябва колкото се може по-бързо да е готова
Our
Ourz
Наядох се с палачинки, ама като гледам вземам да настивам... Шитава работа...
Denis Zhekov
Snooby
Най-после да започна един ден както трябва, без някой да ме изрита от леглото с думите "Ставай че имаме работа!"
Георги Цветанов
t0m3kk
@Soul4o тъкмо я бях забравил от преди 2 години и преди 2 месеца кат' се случи пак и ся пак я мисля... Шитава работа е и то много...
Страница: 278 279 280 281 282

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата