ProPlay
Безброй (не-компютърни) проблеми възпрепятстват работата по сайта. Жалко.
patblansh
@man0l все още си ремонтирам лошата карма, така че - да, пък и не беше в личен план, а откъм работата
alex95
оправих wstats до работещо положение. Веднага почвам работа по новата версия, трябва колкото се може по-бързо да е готова
Ourz
Наядох се с палачинки, ама като гледам вземам да настивам... Шитава работа...
Snooby
Най-после да започна един ден както трябва, без някой да ме изрита от леглото с думите "Ставай че имаме работа!"