Bozhidar
Егати, ужасната програма.И тея мултиплекси, направо ми разказаха играта... а сега какво пък на работа да ходя.Какво се случва в този измислен свят!.. спи ми се!
libre
Искам да чипна една PS2 от старите, някой знае ли къде в София мога да си свърша работа?
hurmaqny
Усещам как заспивам на компа... Ама няма да спя. Имам работа.
ProPlay
Хм, въпреки многото работа, която остава по сайта, все си оставам с мисълта, че скоро ще е онлайн. А дали?
sandprince
време и малко работа да свърша. почвам да правя презентацията - започвам със сториборд-а на филмчето, нахвърлям съдържанието и накрая каталога.
mireto
Есето е готово. Това да пишеш си е доста изморителна работа
savvy
Аз си мислих че smalime.com запазва линковете, а то се оказа временна работа... някой да знае подобен сайт обаче линковете да се запазват?