zico
На път за работа щяха да ме блъснат абсолютно на същото място и по същия начин както ме блъснаха преди 10 месеца! АМАН от шофьори, които отнемат предимство!
stankoff
Ъпдейт на видео драйвъра върши голяма работа
Momchil
Върнах се от училище и се залавям за работа.
sentinel
Може ли човек да си напише записка за дипломната работа за 3 дена? Може! Боли ли? Боли! Много! :-)
Bozhidar
Защо съм на работа в Събота! И защо снощи не спах !?