Търсене на постове: Работа

Еми Окснитси
dandelion
Тръгвам аз на работа и що да видя - навън било 8 градуса. Добре че съм до 4 тук и няма да мръзна много, че какво съм болна и леко облечена..
shimamoto
@Shamana жалка работа е образователната система в България.. и с тези измислени правила.. не знам какво целят... пък и камери на всичкото отгоре |-(
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
ооо да 3ч работа и направих цял един бутон. :D до сега не ми се беше случвало меню да ми се дърви толкоз време :D
Анелия Иванова
guuChan
На внимание на безработните (като мен) - намерих супер яка позиция за кандидатстване за работа - СПЕЦИАЛИСТ КАРТОФИ И КАРТОФЕНО СТОПАНСТВО!
http://jobs.bg/f761729
hurmaqny
@BUSTTER работата е там, че в моето градче никой не е чувал за такова животно. мерси все пак :):)
Божидар
Bozhidar
@Paola цял ден ме болят краката (нямам пръсци вече),и като за капак трябваше да съм на работа :).А тя никак не спори точно днеска.. :)
Божидар
Bozhidar
@Paola Ами вече по добре, на работа съм ;) Как беше в училище ?
stanka georgieva
stanka
добро утро ,лека работа на всички
Валентин Славов
Domsdey
тва лягането в 12 и ставането в 5 и 20 не си е работа
Разходка.ком
razhodka
Утре вече на работа. Край на почивните дни и начало на една доста дълга работна серия :)
Anime-Dir
anime-dir
@pisio @sandprince след 2 седмична почти почивка , се започва отново работа по сайта с пълна пара :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Понеже гледам почват нови сезони на една камара сериали и си направих системка да си следя кой до къде съм гледал :D с дизайн и оформление - 2,5ч работа
Еми Окснитси
dandelion
Имената които ме впечатлиха през този работен ден: Бьорн Задка, Кира Ненйа Самба, Тцицка Бърнинг, Пия Роосер, Лео Гербер :) ХАхах да скучая на работа имало и +
В. Сотиров
sown
Nescafe cool =) and сега отново съм зареден за работа..
Страница: 285 286 287 288 289

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата