Търсене на постове: Работа

Георги Костадинов
Forsi
@simsy Чудесно направо. :) Трябва да кажа на майка ми да си сложи и тя повечко RAM :) И без 1 GB RAM върши чудесна работа.
Симона
simsy
@Forsi супер :) Аз ще си взема и 2gb RAM и мисля, че ще ми върши отлична работа.
Our
Ourz
Върнах се ! Сега е момента за продължаване на работата ... :)
Георги Динков
gogata2427
@ReXTaN Същата е работата и с най-дългата дума , а именно : "Ластик" , защото се растягал ли , разтягал :D ..
Цветелин Павлов
sentinel
@rups - най-вероятно на него ще мигрирам... :( Той синхронизира ли между машините - като прочета нещо на работа, ще се маркира ли прочетено и у нас?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
:D хора без работа
Our
Ourz
Aз излизам малко на кафенце, че да ми мине малко яда на т'ва IE :D Като се върна ще продължавам с работата. :)
Преслав Панайотов
pisio
@R3sp3k7 българска работа , ко искаш. Нали не е по-различно от tyxo
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Свърших си работата за днес и мисля да излгедам някое филмче (не съм гледал филм пред компа от... седмица) :)
Георги Костадинов
Forsi
Свърших работа ,сега на фризьор :)
Мишо
muiiio
Няма работа! Интересно, а?
Галин Иванов
iwanov
Готино е да се върнеш от работа и да седнеш да пиеш кафенце по това време. :)
Георги Костадинов
Forsi
@ReXTaN За тази работа използвай jQuery. Лесно, бързо, малко код :)
http://jquery.com/
patblansh
очертава се един много дълъг и кофти ден. още от сутринта нямам желание за живот, не искам никой да ме занимава за нищо....а съм на работа
Георги Костадинов
Forsi
Още 2 модула от играта са завършени. Остават 6 :) Хайде,аз отивам на работа :)
Страница: 320 321 322 323 324

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата