Търсене на постове: Работа

Бранимир Бонев
bbonev
Пуф... прибирам се за 2 дни в Русе... тъкмо малко почивка, че не мога да си отспя от толкоз работа
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Айде приключих за днес (вчера) с работата. Време за дефрагментация на главния ми хард диск (мозъкЪТ)
Йордан Яламов
Yalamov
Доста работа свърших тази вечер и мисля да си пусна филм и така... Утре живот и здраве временното портфолио ще е на линия :)
Белкин
ReXTaN
За днес стига толкова работа :)
Георги Костадинов
Forsi
Мозъка ми постоянно напомня "Хайде,почвай работа!",ъ , к'во ще ме занимава,нека той да бачка като иска! :D
шУс!
notexist
@sandprince @Dr1nata остъйте вий тая работа.. какво ще правим дините?!
Drъnata
Dr1nata
Тая седмица много хард нещо. След работа съм дроб, изпих си парите... абе греда голяма
Георги Костадинов
Forsi
@aviatrix А така,стига кодване,не ме изпреварвай, докато съм на работа :D :P
oXteR
@stylius за каква работа ?
patblansh
спешно някой трябва да приеме офертата ми в работата, защото иначе отивам да плача в банята
Георги Костадинов
Forsi
За малко да закъснея за работа. Таз игра снощи все още ми е в главата. Вечерта сигурно ще е мина за втори път :D Ох, спи ми се много. (yawn)
Йордан Яламов
Yalamov
Жуля Redbull-a и почвам работа. Мразя недоволни клиенти... :)
Георги Костадинов
Forsi
Пускам песнички да се надъхвам и почвам работа по играта,най-накрая!!! Времеее... :)
Йордан Яламов
1248795035166557.jpg Yalamov
Климатика бичи, след малко идва колата и редбулите, както и печеното пиле, хапвам и работата започва. Требе да наваксваме... междо другото едни мои икони:
Страница: 321 322 323 324 325

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата