bbonev
Пуф... прибирам се за 2 дни в Русе... тъкмо малко почивка, че не мога да си отспя от толкоз работа
eyankulov
Айде приключих за днес (вчера) с работата. Време за дефрагментация на главния ми хард диск (мозъкЪТ)
Dr1nata
Тая седмица много хард нещо. След работа съм дроб, изпих си парите... абе греда голяма
patblansh
спешно някой трябва да приеме офертата ми в работата, защото иначе отивам да плача в банята
Yalamov
Климатика бичи, след малко идва колата и редбулите, както и печеното пиле, хапвам и работата започва. Требе да наваксваме... междо другото едни мои икони: