belushka20
Ако мъжете имаха мензис, щяха да се хвалят с големината на тампоните си.
samsara3nirvana
Блондинка кара колата си в насрещното платно.Спират я от КАТ и я питат:-На къде си тръгнала?-Не знам,ама сигурно е много лошо място,щом всички се връщат от там!
LoveCoffee
Служители на ФРБ, ФСБ и ДАНС спорят къде нивото на секретност е най-високо. - Нашите агенти работят в общо помещение, но всеки си има криптирана парола и никой
gogata2427
Ако сте били влюбен, сериозно влюбен, сигурно сте изпитали необходимостта да изолирате от света съществото, с което искате изцяло да живеете.
FromTheInside
хайде някой да ми оправи рутера, щото аз не мога самоубийството м е сигурно вече.
Jorkata444
бавно но сигурно започва да ми писва.....
mitternacht
Ако едната учителка е манекенка, другата ще те удави с чар, ама направо ще те удави, а третата мацка е като някакво бебче, то става баси ученето "D
FromTheInside
Няма нищо по-прекрасно от това шефката ти да е в лошо настроение...добро утро, дано поне вие не сте на моето дередже.
nacholibre
Който не е гледал 500 дни със Самър (500 days with Summer) да го направи веднага!
samsara3nirvana
Аматьор съм и това си е... :/ Нещо не правя нещата както трябва!
заради тематиката на вицовете днес...
Aug 13 2011, 23:50Странно.. сигурно защото е празника на левичарите
Aug 13 2011, 23:59не ни намесвай
Aug 14 2011, 00:06Прощавай!!!!
Да сте живи и здрави и много акъл да носите 
Aug 14 2011, 00:07че носим, бе
Aug 14 2011, 00:20