Anellya
Ревизия до зори и сега ще ям и ще спя цяяял ден! Но поне си купих билет за морето, така че е сигурно, че ще ходя!
disappointed
Първа стъпка към ексхибиционизма - черен и дълъг шлифер - *тикче*
sown
Скъсвам се от работа по цял ден... (хихикане)
nemesys
И като стана на въпрос ..има ли някой от тук в Бургас?
mitternacht
Някой във Велико Търново ще ходи ли на концерта на Белослава?
wavelet
Днес събрахме няколко стрийт арт творби, които със сигурност ще ви накарат да се усмихнете! OaKoAk е френски художник, който използва дизайнерски ърбън елементи
http://blog.gloria.bg/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B...1%82
klucharii
Компания „Автоключар София“ ЕООД, занимаваща се с ключарски и автоключарски услуги Ви гарантира сигурност и надеждност на обслужването. Добре е винаги да имате
http://xn--80aqeeqlhzw3es.com/
Да бе... ще ядеш
Jul 24 2011, 15:03Има кайсийки! Вече ми завиждаш, нали?
Jul 24 2011, 15:04малко
Jul 24 2011, 15:05щом е малко може. притеснително е когато започва да става повече.
Jul 24 2011, 15:06