belushka20
Почвам си колекционирам снимки на мъжете от едното и да почвам да ги търся че са много 'убави!
belushka20
Имам муза! Дойде ми музата! Умирам от кеф от месец и половина всичко ми е криво и не ми се рисува и пуф тая вечер - муза! Ох не знам кой знае усещането ама ..
Ourz
Абе има ли колони 7.1 за компютър? :?
_e7
В България къде ще мога да намеря работа като сомелиер?
bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
notexist
Уф, днес нямах време да си направя опашката и сега утре ще се чудя от къде да си търся матриали :/
Бляк, цял ден гледам разни шоколади в него, много е гаден
Dec 15 2012, 00:26А аз това http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss/277-509...20A%20Watt
Dec 15 2012, 01:29Супер думи Stromverbrauchszähler, Energiekostenmessgerät
Dec 15 2012, 01:30Ох, намерих това, която търся в Бългалия. Goodbye Amazon.de!
Dec 15 2012, 02:00