specter
За кой ли път идват в БГ и аз пак няма да мога да отида...
eagle
хей. хайде някой, който е стопанин на котка от много време, да остави един коментар тук. имам въпрос.
Bobdweller
iPod-a на shuffle, кутийка сладолед, вафла, приятно време навън и доволна разходка. Life can truly be good at times.
bekyarov
В София съм и търся някой за по бира. (незнам почти нищо, къде се намира тук)
alien_firefox
Търся един клип. Сниман е някъде в емирствата. Имаше някви БМВ-та дето правеха дрифтове и караха на две гуми. Жените и певицата бяха със забратки.
notexist
търся си желаещ да ми стопанисва блога?
blacksnoopy
Ох, точно са не би трябвало да планувам покупка на лаптоп, ама този е точно това, което търся
http://laptop.bg/laptops-samsung-NP300E5Z_-samsung_np300e5z...hSSD
мдам, пък и на сериалите винаги можеш да очакваш следващ сезон..или почти винаги.
Aug 29 2012, 00:13Лошото е, че доста хубави сериалчета ги спират след 1-2 сезона
Между другото, албума на Jaya the Cat ми хареса 
Aug 29 2012, 00:15е..да, прав си. ама аз съм щастлива, защото наскоро разбрах, че Supernatural ще има още поне два сезона, нях-нях ^_^
Aug 29 2012, 08:55оо, и слушай го още веднъж-два пъти и ще си адски зарибен
Aug 29 2012, 08:55пристрастени сте към губене на време :Д, аз моето предпочитам да го губя в гейминг
Aug 29 2012, 12:51