mudisoft
тая година зарята в кеймбридж беше доста по-бедна от миналата... криза е
aviatrix
търся си подходяща музика за фон докато готвя , предложения ?
Nona
Заклевам се, най-накрая някой да се сети да пише просто, за да пита как съм. ;D
pacopetkov
Какви неща търсят хората!!!
aviatrix
колко му е да хвана самолет до германия и да и отида на гости ?
viktorkoichew
Имам нужда от а girlfriend. Признавам.
FromTheInside
трябват ми обувки на висок ток (не много) и да не са съм кинд ъф кифленски.
FromTheInside
Харесах си супер яката торта. Търся си сладкар да ми я направи.
dandelion
Току що си смених рамта на макбук про-то от 4 на 8гб. Търся разликите.
Atian
Разговарят два щрауса. - Знаеш ли защо винаги си заравяме главите в пясъка? - Не знам ти защо го правиш. Колкото до мен, аз търся петрол!
Значи evernote е по-добър вариант ?
Nov 06 2011, 22:02Според мен да
Nov 06 2011, 22:03Ще видя, какво се пише из нета. Отдавна търся нещо подобно, но все ги поминавах и двете, ще видим сега кое ще избера
Nov 06 2011, 22:16onenote не е лош също
Nov 07 2011, 03:51Използвах го известно време преди и нещо не се разбрахме... И гледам да е нещо което има и приложение за андроид
За сега се спрях на springpad 
Nov 07 2011, 08:36