tedo92
Ляляля, живея си в малко кочинка... Сериозно, трябва да разчистя, стаята ми е ужас.
notexist
А ти на колко години загуби девствеността си?
viktorkoichew
Ти ме научи да пия мляко с много какао! (hugs)
spaceman90
Бързо искам да ми дадете съвет за подарък. За момиче е,навършва 21.Слуша джаз,трипхоп,рок... Интереси:рисуване,фотография,дизайн.Търся нещо интересно.От Пловдив
belushka20
Търся квартирант/и за Велико Търново. Две госпожици сме - по 80 лв на човек, ако сме 3ма, по 60 лв ако сме 4ма. 1 свободна стая за 1 или двойка или приятели.
aviatrix
Въпрос на деня : Защо не спите ?
nemesys
И нека търсенето започне сега!
rino
Пичове къде да ви търся в играта искам в клан но май трябва да съм сержант фърст 1,
сега съм на нещо като на състезание кой ще нафлуди най много форума на фрамар. търсят си модератор и аз си предложих услугите. стискайте ми палци да ме вземат ;р
Feb 10 2012, 10:02 през mobiсега съм на нещо като на състезание кой ще нафлуди най много форума на фрамар. търсят си модератор и аз си предложих услугите. стискайте ми палци да ме вземат ;р
Feb 10 2012, 10:02 през mobiуф, да го постна още веднъж ли : D
Feb 10 2012, 10:02 през mobione more time
Feb 10 2012, 14:09стига пък и ти бе
Feb 10 2012, 14:34