aviatrix
търся си някое хубаво филмче за гледане ( по възможност екшън или комедия ) , предложения ?
alish
...и в крайна сметка наистина забравих какво щях да търся в тоя гугъл...
viktorkoichew
Вече изгледах над 3 часа пресконференции от Е3. Нема такъв кеф!
axeny
Търся желаещи от Пловдив да отскочим на концерта на Armin Van Buuren в Какао Бийч! Дата 11.08 В момента билетите са само 30 лева За другите неща ще се разберем
Veli-BW
Актуална позиция за Java програмист за гр. Пловдив - търси се опит с J2EE, бази данни, както и опит с CSS, HTML, JavaScript. Търся отговорен и готин човек!
mitternacht
Имам толкова да страдам, имам милион думи да прошепна, имам на огън бавен да се пържа, имам и лятото да преживея. Имам и цвете да потърся, имам много да забравя
Pernik
Треньори търсят и подготвят талантливи млади футболисти
http://novini.pernik.biz/12804.html
Veli-BW
За целта се търсят специалисти с поне година опит в разработката на уеб базирани приложения, използвайки ASP.Net, С#, MS SQL server, HTML, CSS, JS.
Paul?
Jun 11 2011, 15:04Paul!
Jun 11 2011, 17:24ок , това ще е следващото , гледах Limitless - готено филмче
Jun 11 2011, 17:31