@novinabg какво означава по-принцип. Понеже досега съм работил с 2 от най-големите медии в България - bpost.bg i netinfo.bg като автор в категория Политика
@axeny аз най-вероятно ще абдикирам, щот не мога да се справям.... имам 3 други блога освен тези за авторентакар, а и даскало почва. Нямам време и сили просто
"Прави каквото трябва, да става каквото ще." Бих убила автора не сентенцията, ако не беше плод на колективно творчество. "Трябва" е прекалено широко понятие!