joronedelchev
@man0l , аз съм я пуснал почти цялата в интернет и без прословутия криейтив комънс. Не искам да ставам смешен като някои блогъри-поборници за авторски права...
Manuel
Скоро в свежо даже имаше една темичка как да печелим от блог с Adsense/easytrader, като автора беше човек, който слага картинки от webpark.ru и има 100 реклами!
madmaster
Ето една загатка, която да си сънувате - от къде е това и как продължава: "Аз съм мъничко човече, на децата мил другар...". За отличниците - кой е автора? Лека!
Itplace
TorrentSpy ще плаща $110 млн. обезщетение за нарушение на авторски права.
http://notrial.info/news/it/2004.html
MARFI
Хора стегайте се и да направим един блог - Как се изчукват чужденци! Искам авторски статии - 100 лева за всеки 10 публикации, wanna roll ?
Mishef
въпрос: клиент не плаща за уеб услуга 2 месеца след като е изпълнена и на лице са резултати..мяй няма и да плати.. имам идеи за оклепване на авторитета, но търс