alish
бум бум бум бум ще си купя автомат...
Yalamov
"Принципно съм freelancer, също се занимавал със автомобилни състезания." тва е цепач! Аз си мисля, че като правя интерфейси и ходя на фитнес съм голяма работа?
patblansh
дзън, пак дойде часа, в който много ми се спи.... и ще спя и в автобуса, да да да....дааам
hurmaqny
Няква нова буболчека на около сто-сто и няколко години пъпли из стаята и мрънка за някви автобиографии...
Sham
А така...сега ако мога да разбера автобуси от Хасково, заминаващи за Турция...като никога не съм взимал автобус от Хасково
razhodka
Вече всички трябва да карат с включени светлини на автомобилите си и през деня!