Търсене на постове: авто

Ally
alish
@aviatrix ндаа... тоя път беше шофьор на автобус!направи ми знак да му седна в скута, а когато му показах среден пръст ми направи знак,че ще ми даде пари O.o
Our
Ourz
@schizophrenia Aстарта :D Ама те авторите са ми приятели - ще гледам да се оправи грешката злоупотреба/наслаждаване ... :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@tenderlilac За съжаление мога да правя само чашки и самолетчета от автобусни билети :)
Калоян Стоянов
sKru4
Автоматичния логин на @favit нещо не ми бачка..
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Хахах днеска пътувахме с автобус от нашето даскало до некъде много близо и пътувахме, пътувахме и некъф фика от 2 часа пътуваме а сме в софия :D
Алекс
365miga
@Snooby определено ще има, ще увеличим авторите, ако имаш телефон с камера или фотоапарат и желание да постваш всеки ден снимка си поканен :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
гледам 14.00 Автомобилизъм: "Състезание на шампионите", пряко по евроспорт. мн са ми интересни тези колички :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@elle по принцип някои доставчцици я имат тази услуга :) общо взето не е толкова навлязло защото при получване на парите няма как автоматично да обнови периода
http://elle.edno23.com/view/post:403380
Ally
alish
бум бум бум бум ще си купя автомат...
Йордан Яламов
Yalamov
"Принципно съм freelancer, също се занимавал със автомобилни състезания." тва е цепач! Аз си мисля, че като правя интерфейси и ходя на фитнес съм голяма работа?
patblansh
дзън, пак дойде часа, в който много ми се спи.... и ще спя и в автобуса, да да да....дааам
hurmaqny
Няква нова буболчека на около сто-сто и няколко години пъпли из стаята и мрънка за някви автобиографии...
Мишо
muiiio
@blacksnoopy Ти... защо шофираш автобус? Предупреждавай ако ще се случва такова нещо, да си стоя у нас!
Ruslan Trad
Sham
А така...сега ако мога да разбера автобуси от Хасково, заминаващи за Турция...като никога не съм взимал автобус от Хасково
Разходка.ком
razhodka
Вече всички трябва да карат с включени светлини на автомобилите си и през деня!
Страница: 72 73 74 75 76

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата