Търсене на постове: авто

Георги Неделчев
joronedelchev
"Гледайте студио Сървайвър, всеки път, когато го дават". Най-тъпата автореклама на бтв евър. Със специалното нелепо участие на Карамазов.
Георги Костадинов
Forsi
@X7r3M1s7a Цяло автомобилче.
Мартин Маринов
podmatrix
Някой да има проблеми с автоматичните update-ти на WP (да му стигат само до тегленето на update-та?
Аспарух К.
acnapyx
Обичам амбициозни автори, пишещи във възвишен стил: "В този случай рисковете се хеджират за сметка на намаляването на ценностното съдържание на сценария."
Юлиян
yuliyan
@Rx-Ende, много ми заприлича на теб, аз през автобуса го мярнах, и чантата, такава с една презрамка, дето беше писал в блога си :)
Юлиян
yuliyan
@Rx-Ende, xD Вчеа... по обяд г/д 13:00... -13:05 да си минавал покрай авторага с черно-червена чанта? :D
Ally
alish
@fiuf тру тру...и мърмоти.и батковци.и тес.и автобуси.и хора.прекалено мн хора.или прекалено малко... светът.е.малък!
Colorsa
colorsa
Ситопечат на автомобилни стъкла
http://colorsa.com/2009/10/auto_glass_screenprinting/
Георги Цветанов
t0m3kk
@tenderlilac просто мъжете са повече за това само 5 от авторите са жени :) нищо лично, но всичко го доказва :)
Йорданка
tenderlilac
току що констатирах нещо много тъжно. от всичките 40 златни книги на 20 век, само 5 от авторите са жени. тъжно, тъжно.
Ангел
angelovarna
@patblansh ...училище,детска градина,банка,пазар,парк,метро,техномаркет,две автобусни спирки,поща,църква, пицария и няколко барчета. Всичко има :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@patblansh Да бе, тамън гледам FAQ-то. :) Иначе си е яко далавера. Няма да е хич като шестте часа с араби в автобуса на Етап :D
http://rx-ende.edno23.com/view/post:309674
Стефан Митев
Rx-Ende
Абе, тия от WizzAir имат евтини полети. Може и да разкарам пътуването с автобус до София от сега нататък :D
Denis Zhekov
Snooby
@patblansh а защо не почнеш постепенно да го изпълваш с все повече авторски :)
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата