patblansh
йее, кой чака като идиот на спирката да мине автобуса, а то цялото Цариградско било блокирано
ZzZaPyr
Мога ли да настроя PS-a така, че когато създам нов файл да имам гайдове на определни пиксели автоматично?
Mediibg
Катастрофа с автобус с холандски ученици в Испания
http://www.mediibg.com/?p=153
ston4eto
"Форумът на най-големия българския сайт за автомобили – Mobilen.bg съдържа дискусии с участието на специалисти и фенове за автомобили, джипове, бусове, камиони,
sandprince
@Method-X знам че не са твои, знам и на кого са, познавам прекалено добре автора, ама идея нямам за какво го подхващаш...