_e7
Как да си дразните колегите
_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
mitternacht
Представяте ли си, ако някак си всички се върнем тук? И мястото разцъфти отново?
Domsdey
Малко сайтове/общности от "ония години" са живи вече, а? И то "живи" е малко разтегливо...
nemesys
Сега е момента edno23 да глътне всички потребитили който се отказват от twitter.
bgdn
Един приятел ми каза, че чул от разговор на улицата, че там където има 5G мрежа, Омикрона заразявал по-бързо. Дали е вярно?
tsonchev
Аз само да се отчета, че съм жив!