Търсене на постове: аз

its not Eddie
HHyX04AXcAQYc40 _e7
Как да си дразните колегите
its not Eddie
_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
-=*****=-
mitternacht
Представяте ли си, ако някак си всички се върнем тук? И мястото разцъфти отново?
Валентин Славов
Domsdey
Малко сайтове/общности от "ония години" са живи вече, а? И то "живи" е малко разтегливо...
neshtoto
Има ли живи тук? :)
Цончев
tsonchev
Всички сме си живи :) Кехлибара е само в чашата.
Боби
Bobdweller
Holy crap, it's been exactly 4 years. За много години, еднодветри-ковци! Какво ново при вас? For the most part, аз мисля, че не съм мръднал кой знае колко! :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
И то пак станало за много години.. ей.. как лети времето :(
Огнян
kregma
Наздраве група :)
nemesys
Сега е момента edno23 да глътне всички потребитили който се отказват от twitter.
Peter Nikolow
bgdn
Един приятел ми каза, че чул от разговор на улицата, че там където има 5G мрежа, Омикрона заразявал по-бързо. Дали е вярно?
Цончев
tsonchev
Аз само да се отчета, че съм жив!
-=*****=-
Screenshot 2021-12-11 103922.jpg mitternacht
Като гледам по групите тук, в които членувам, какви са ми били интересите преди 10на години.... май не са се променили много. :D
Светослав Стоянов
svetoslav
Троловете в след хората на Слави, явно са взели на прицел .
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
човек да не иде на море и ботовете налазват :D
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата