tedo92
Какво става, народе? Не съм писал от много време, как върви животът?
mitternacht
Как се чувствате? Излейте си душата,
bgdn
Най мразя да ми дават акъл хора които нямат
_e7
СВЕТЪТ И АЗ - Шандор Петьофи
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
_e7
ддз, аз ако бях на мое място, нямаше да се следя
dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
bgdn
Meanwhile in Казалнлак...
aviatrix
заради един джуниър хакнаха 1 сървър 2 пъти. пича решил да остави базата отворена за връзки от външния свят и да сетне потребител postgres с парола admin...
bgdn
Нов бардак със стари курви. Във линка.
https://nsivkov.com
Дебнеш промоциите, но по-качествените неща са по-скъпи
Има едно оранжево с домати и рикота, то ми е много любимо https://www.ebag.bg/pesto-filippo-berio-s-dom...90-g/11313
Feb 12 2018, 20:52Аз ей такова си купих https://veraitalia.eu/pesto-dzhenoveze-180gr но ще пробвам и твоето, стига да го намеря ;д
Feb 12 2018, 23:59То е най-разпространеното като марка според мен. Има три вида, стандартното зелено, оранжево и червено
Feb 14 2018, 08:30ВЪпреки че като гледа тук долу в дясно има още два вида, които никъде не съм виждал все още https://www.ebag.bg/search/?query=Filippo+Berio
Feb 14 2018, 08:31От маслини съм яла, и даже май си правих веднъж. Не е толкова яко.
Feb 14 2018, 16:57