blacksnoopy
Планинското бягане в дъжд се отказа чудесен начин да се разтовариш, трябва по-често да го практикувам
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120470631305463....pe=3
Domsdey
какво стана с coolpuppy, намери ли се?
aviatrix
малко се заиграх последните 2 дни с deep style/art (повече изображения в линка )
http://imgur.com/a/SwGtq
eMkyyy
Гледам Facebook как всеки поства снимки и статуси относно празника и почвам да се чудя колко хора реално знаят историята и някой чувал ли е за генерал Столетов.
mitternacht
Дилемата е, да си налея ли половин чашка червено вино. Но като се замисля - това дори не е дилема.
Аманда си я бива
Mar 16 2016, 18:05оф, и аз се :/
Mar 17 2016, 00:16