Търсене на постове: ал

Alex Moran ™
eMkyyy
Ммм колко е сладко да се събудиш и да знаеш ,че имаш готова закуска и не се налага да ходиш до баничките :D .
-=*****=-
mitternacht
Лепя си слушалките сигурно за десети път. Бикоз фък дъ полис. иначе пък вадят добър звук мама му стара.
Snoopy
Oy8.jpg blacksnoopy
Голяма мъка днес, за 11 минути и половина изкачване на 42 етажа. Все пак 19ти от 87 при мъжете.
-=*****=-
mitternacht
Последният комплимент, който гаджето ви направи?
Snoopy
blacksnoopy
Chinese click farm
https://twitter.com/EnglishRussia1/status/862661011882561537
Теодор Георгиев
tedo92
1. @Bobdweller подкрепям - новият сезон на Samurai Jack е толкова добре направен! 2. ти гледаше ли Attack on Titan? ако да, нови епизоди, dude! :D
-=*****=-
mitternacht
"Рече Рачо капитана да преплува океана с параход." Тръгна Рачо, с триста раци, с триста раци с патлаци. Щото заради сомалийските пирати.
Peter Nikolow
bgdn
Спецеален поздрав за Георги
-=*****=-
mitternacht
Гледам някакъв репортаж, че в ясла удряли и травматизирали децата. Имам чувството, че ако съм родител и разбера нещо такова ще ги пречукам виновните като кучета
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
TeethCount--;
hurmaqny
О, фак, умряла ми е котката. Ще я оправим с малко капачки.
-=*****=-
mitternacht
Karma is a glitch.
Боби
samuraijack-image1-1487892731199_1280w.jpg Bobdweller
Samurai Jack става все по-добър с всяка изминала седмица. Епизода от снощи изби рибата! Още само три епизода... нямам търпение да видя как ще завършат историята
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
прогрес, написах цели 3 реда код днес !
Еми Окснитси
dandelion
Откакто преполових магистратурата краят ми се вижда все по и по-далечен..
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата