Търсене на постове: ал

-=*****=-
mitternacht
Вече имам три юбилейни двуевровки. Накрая може да си направя колекция :D
Стефан Митев
Rx-Ende
По нова преди малко: Протести пред съдебната салата :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
ще основа държава!
-=*****=-
mitternacht
светът се гради на нашите желания. стимули душевни и емоционални, физически.
-=*****=-
mitternacht
Времето навън е като оня виц. "-Иванчо, какъв сезон сме? -Лято. -Е какво лято е, като навън има сняг. -Как какво-шибано." :D :D :D
Цончев
tsonchev
Имали начин в домашни условия да махна icloud acc от Iphone : ) или направо да се носи на разбирач. За една приятелка питам.(и е красива)
шУс!
9k= notexist
Siemens c25, с два реда дисплей, тренирах паметта си като получех съобщение.. Докато дойде края, забравям началото :D А сега - LG G2 с мечти за Iphone :D
-=*****=-
mitternacht
хех, за половин година съм написал три нещица. явно помъдрявам или се о-без-чувств-явам :D
Валентин Славов
sony-ericsson-t610-combo.jpg Domsdey
SE T610 :)
Стефан Митев
motorola_t180.jpg Rx-Ende
Покажете си първият телефон! :) При мен беше Motorola T180 Talkabout. С уникални монофонични мелодии, 20 смс-а сторидж и руско меню.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
I HEAR THUNDER!
Snoopy
blacksnoopy
На някои състезания избират ограничен брой участници, на които им се дават GPS приемници и могат да се следят в реално време. За първи път и аз бях от тях
https://tracksport.eu/map/226
Fluxy
17797575_10154562935552984_1367876455_o.jpg belushka20
Играеме си с една салфетка :D
Стефан Митев
3C0C4D9800000578-4110584-Some_things_never_change_He_may_well_be_20_years_older_but_the_i-a-8_1484239034596.jpg Rx-Ende
Най-накрая успях да гледам Trainspotting 2 и го препоръчвам с две ръце! :)
Боби
hq720.jpg
Bobdweller
Прибирам се от кино и научавам, че Invader Zim се завръща с ФИЛМ!? FUCK YES бе!!! Добре, че стана тренд да се връщат стари неща за носталгия. Dis gunna be gud.
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата