belushka20
Начи, хваля се - Бебо днес е на 2 месеца! Пръцлива сряда от нас!
bgdn
Най-сетне можете да си пуснете XP на iPhone
https://github.com/HiKay/iBox-2
mitternacht
Баси, минали са почти 9 години, откакто съм се регистрирал тук. Божичко, как си лети времето.
dandelion
Колко остарях... Май съм на сбирка на класа, 10г. от завършването
eMkyyy
April дали ще е топло на BG-то ?
belushka20
Ако искате да спечелите една жена на 8ми март - Занесете й кюфте, кебапче, картофки.. И й кажете, че е поотслабнала. Гаранция Blowjob!
dandelion
Само в Дубай някой ще ти крадне телефона от задния джоб, за да направи slow motion видео на нещото което правиш (човека сметнал че е добър материал за инстаграм
belushka20
Свекито ми е с дългогодишен опит счетоводител. Търси си да обслужва фирми. Ако случайно някой ще си прави фирма (или някой търси счетоводство) пращайте насам!
bgdn
Онзи ден съм минал 5К поста...
може и така http://imgur.com/a/cZ1tk
Mar 16 2017, 13:48more like this > https://cdn.pixabay.com/photo/2013/07/12/16/5...60_720.png
Mar 16 2017, 14:39Е не...
Иначе да се допохвалим след днес - 6.600 кг сме и 58 см
Гнуфи! <3
Mar 16 2017, 21:03Белушке, u gots to teach this lil human in our ways. The ways of МУСАКА
Mar 17 2017, 10:30Шъ, шъ, кат порастне, профил в едно23 ще му направя
Mar 17 2017, 11:02