tsonchev
Затвориха СинСити и вече резултатите са на лице. Футболистите биха Португалия
Bobdweller
Batman V Superman определено ми хареса повече на второ гледане. Прекалено мн неща са вкарали за 2 часа и 1/2, че да можеш да ги осмислиш и оцениш 1вия път. 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2975590/
bgdn
Жив да не бях... ама тва бяха Европейски Шампиони...
_e7
само аз ли съм обезпокоен заради броя на чернилките
eMkyyy
Това слънце си играе с нас . ту дава знаци ,че лятото идва а от време на време се скрива да ни напомни ,че зимата не си е тръгнала още.
sickornot
пред дилема съм. сега съм на г/д добра позиция, в проекта, който стартирах преди 5 години. Всичко е точно. Обаче мисля си дали да не поискам да...
dandelion
Толкова е странно... На снапчат гледам как персийците празнуват нова година (науруз) и е кръстоска между нашата Коледа (номер ястия) и Великден (чукане с яйца).
Тедо, случайно да можем да я намерим на БГ пазара?
Apr 06 2016, 12:13Да бе, тя си е българска. Пичовете са от Горна Баня, там я варят
Продават я в Котка и Мишка в Капана 
Apr 18 2016, 22:52Значи ще посетя тея дни да я видим
Apr 19 2016, 11:50