bgdn
Презентацията готова - сега да я поокастрим малко че да влезем във 25те минути...
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
mitternacht
Нямаше да е лошо в университетите да ни учеха на по-практически умения. Ама с четене от папирусите от 70те години няма как да стане. Дълга и широка тема.... :/
mitternacht
Поздравявам ви с една снимка
tsonchev
Малко смях от състезанието от UCI шампионата
mitternacht
Какво снимахте последно с телефона си? (не е задължително да показвате)
dandelion
Видях 2 слепи туристи. Не че нещо, но не виждам къде е fun-а на Дубай за незрящи.
mitternacht
Споделете... нещо... Какво ви притеснява? Какво ви е на ума, за какво мислите? Какво ви е зарадвало?