blacksnoopy
Малко музикална симфония за лека нощ
Bobdweller
Хора, ползващи iPhone - някой мина ли на iOS9? Официалните ревюта в нета са много позитивни, но коментарите от потребители са манджа с грозде...
eMkyyy
eMkyyy 1 : 0 bugs... 20 минути търкане (на страна).. worth it.
notexist
Много ми е кефеща работата и ми е много кефещ шефа. Ей тъй да ви са изхваля.
mitternacht
Мисля си, на авторите на рекламите на оная марка, ползваща келеши дет' искат пони, трябва да получат хиляда камшика на голо.
blacksnoopy
Hans Zimmer на слушалки и вечерта преминава за един миг
Обикаляне за хладилник и пералня. Събиране на още багаж за пренасяне. И за капак оставащите 3 дни ще пренасям багаж и ще подреждам и чистя
Съчувствам ти 
Sep 19 2015, 15:01Vajnoto e rakia I meze da ima.
Sep 19 2015, 17:16Физическият труд е супер алтернатива на фитнеса
кажете ми че ще сте 18 часа работещи в тъмен офис да ви съчувствам. Природа, разходки, че дори и чистене е ОК
Sep 20 2015, 12:12