ReXTaN
Отварят първия Apple Store в Белгия на рождения ми ден! Wooohooo! Жалко, че няма да мога да присъствам на откриването ...
http://9to5mac.com/2015/09/04/apple-store-brussels-opening-date/
eddy
не мога да си представя как човек е способен да пуши по 2-3 кутии цигари на ден, това са 40-50-60 цигари :O
mitternacht
Това с бежанците ще избие нанякъде. Интересно накъде. Масивно явление е, а масивните явления винаги избиват нанякъде. За жалост, надали ще е на добро.
t0m3kk
Много е мазал т'фа парче !
eMkyyy
Като имам син ще го кръстя Luke за да мога да казвам "Luke I'm your father" !
Третия - будя се преди алармата. as you can see
Sep 05 2015, 05:311
Sep 05 2015, 08:042 или по скоро 3. Имам за 7:11 и 7:19 - събуждане. Следващата е за 8:41 когато трябва да излизам
Sep 05 2015, 09:15Аз съм определено от 1-я тип.
Това със 100-те аларми е само загуба и некачествен сън....
Sep 05 2015, 11:482я
даже и те не стигат 
Sep 11 2015, 15:27