eddy
Позитивно! Позитивно! Позитивно!
dandelion
Днес, преди точно 23 години обяснявах на майка ми как е на 72год (беше на 27 ама нещо бърках числата) и как аз никога не искам да ставам толкова "дърта"
hurmaqny
Някой да дава квартира/търси съквартиранти? Щото ако остана още малко тук, ще метна някого от единайстия етаж.
мноого е добър! после ти препоръчвам да гледаш Tyrant. първия сезон беше по скучен, но втория започна да става много добър
Aug 24 2015, 13:43^ Tyrant е мн як. Хич не беше скучен сезон 1 според мен.
Aug 24 2015, 13:49Нямаше толкова интрига и драматизъм. И самия плот беше малко тъп - някъв от съвсем друга "планета" да ходи да прави преврат на брат си..
Aug 24 2015, 14:10Sense8 има потенциал, и ще има втори сезон даже. Интересна е тезата на сериала.
Aug 25 2015, 09:08