_e7
nokia 7.1 или huawei mate 20 lite, камерата не е фактор
drankulka
Ние сме Алекс и София.
Двама души, които и в най-смелите си мечти не биха предположили, че някога ще се занимават с ръчно изработени бижута. Създавайки марката
aviatrix
когато те карат да вземе секюрити трейнинг тест/прецентация и един от слайдовете е: не отваряйте подозрителни мейли и си слагайте дълги пароли
bgdn
"Червената шапчица минавала през гората, където растели много гъби, и затова не успяла да различи вълка от баба си"
aviatrix
новия албум на prodigy нещо не ме кефи :/
dandelion
В Амстердам съм за няколко дни и разнообразието на вегански продукти в супермаркетите ме кара да си мисля, че в Дубай сме няколко години назад.
aviatrix
Казвал ли съм колко мразя политиканстването... Особенно в офиса...
bgdn
оставете всичко - Daft Punk имат нов албум
bgdn
a technician was working on an F-16 when he accidentally activated the six-barrels 20mm Vulcan M61A-1 cannon of that F-16. The cannon was loaded and some bullet
https://www.aviation24.be/military-aircraft/belgian-air-component/air...ond/
Нокия - по-бързо получават обновления
Dec 01 2018, 11:27Внимавай от къде купуваш Nokia-та да не ти продадат китайската версия с портнат international ROM. Бриква се при ъпдейт.
Dec 01 2018, 17:39 през mobiКато изключим фирмуера, който е фактор, ко друго? Телефоня ще е от моб оператор
Dec 04 2018, 23:24Иначе смятам, че е добър избор. Взех на нашите по една Nokia за рождения ден и са доволни и двамата. Само камерата мисля, че е малко разочароваща, but oh well...
Dec 12 2018, 20:03да
Dec 26 2018, 15:10